Kapınızın önüne koyduğunuz renkli ve desenli hasır evinize gelen misafirlerinizi sıcacık karşılıyor. Birbirinden farklı modeller balkon ve bahçenizin dekorasyonuna canlılık katar. Modern ve klasik tarzda hazırlanan dış mekan paspasları her zevke hitap ediyor.

Dış mekan paspası hava koşullarına dayanıklı malzemelerden hazırlanmaktadır. Plastik, koko ve alüminyum paspaslar tercih edilir, suya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Dayanıklı yapıları ile ilk günkü performansını uzun süre korurlar. Sıcaklık değişimlerinden de etkilenmeyen paspaslar, mevsimin hava koşulları zorlaşsa bile gücünü kaybetmez.

Kapı önüne yerleştirilen dış mekan paspasları üretilirken genellikle koko tercih edilir. Koko, birkaç inç kalınlığında fırça etkisine sahip yüzeyi ile kirin içeri girmesini engeller. Pürüzsüz ve sık dokunmuş paspas yüzeyi, ayakkabıların altını fırçalayarak kiri ve çamuru temizler. Ayakkabıdan ayrılan artıklar, paspasın kumaşına hapsolur. Bu sayede kirin etrafa yayılması engellenir ve tozdan arındırılır.

Fırçanın dokusunu korumak için matın kenarları kaymaz ve dayanıklı malzemelerle çevrilidir. Aynı şekilde paspasın alt yüzeyi de kaymaz ve kir tutmaz malzeme ile kaplanmıştır. Zemine sıkıca tutunan taban, fırçalama sırasında paspasın kaymasını engeller. Paspas yerinde sabit kalır ve tüm misafirlerinizi aynı şekilde karşılamaya devam eder.

Hijyen Paspas
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.