Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Renk
Fiyat Aralığı

Tek Kullanımlık Havlu nerelerde kullanılmaktadır;Oteller, saç ekim merkezleri, Kuaförler, güzellik salonları, berberler, spor salonları ve evinizde hijyen koşulları sağlamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Su emiciliği yüksektir. Ortalama vizkon pamuk oranı en az %40 tır. Kozmetik stüdyoları, kuaförler ve benzeri tarafından kullanılan yüksek kalite tek kullanımlık ürünler.

Tek kullanımlık havlu tek tek paketli olarak ve dökme olarak paketlenmektedir. Tek Kullanımlık Havlular hijyen sağlamak ve kişisel bakım için artık hayatımızın her alanına girmiş bulunmaktadır. Çünkü kullanımı ekonomik ve pratiktir. Temin edilmesi kolaydır.

Tek kullanımlık havlular Nanwoven medikal kumaştan üretilmektedir. Tek Kullanımlık havlu Sıfır bakteri riski taşır. Tek Kullanımlık havlu Saç havlusu olarak kullanılır. Özellikle saç boyası sonrası kullanımı açısından oldukça pratiktir. Tek kullanımlık havlu ayak havlusu olarak ta kullanılır. Spor sırasında hijyen sağlamak amacıyla kullanılır. Araçlar için çok amaçlı kullanılır. Paspas ve koltukların üzerine serilir, bagajda kullanılır, araç yıkama sonrası etkin kurulama ve temizlik sağlar.

Salon, ev, güzellik ve misafirperverlik endüstrilerinde kullanım için mükemmeldir. Havlular kuaför ve kozmetik prosedürlerine uygundur. Nemi emer, herhangi bir tahrişe veya alerjik reaksiyona neden olmaz. Dayanıklıdır ve cildi tahriş etmezler. 

Kullan at havlularda toptan satışımız vardır. İhtiyaç duyduğunuz diğer kalite ve ebatlar için lütfen iletişime geçiniz. 

Tek Kullanımlık Havlu
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 13 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.